نصب اندروید روی ویندوز ( بخش دوم )

transformer-book-trio-windows-8-and-androidبه گزارش دنیای فناواری اطلاعات ؛ همانطور که در بخش قبلی این مطلب گفته بودیم ، در این بخش ادامه آموزش اندروید روی ویندوز را بررسی می کنیم . روش دیگری که در این زمینه وجود دارد استفاده از شبیه ساز رسمی اندروید است . Official Android Emulator که توسط گوگل ارائه شده است در واقع یک بخش از Android SDK است که به کمک آن شما می توانید سیستم عامل اندروید را بر روی سیستم ویندوزی خود اجرا کنید . همچنین به کمک آن می توانید به تمام ویژگی ها و بخش های سیستم عامل اندروید دسترسی پیدا کنید .

این برنامه توسط طراحان سیستم عامل اندروید و برای تست اپلیکیشن های آنها نوشته شده است . با اینکه این برنامه محیط اندروید را کاملا در اختیار شما قرار می دهد اما گزینه خوبی برای استفاده هر روز شما نیست . با توجه به روش قبلی که در بخش اول این مطلب با هم بررسی کردیم و سرعت و عملکرد بالای آن ، این روش از چنان سرعت و کیفیتی بر خوردار نیست و فقط برای همان هدف اولیه که به همان منظور هم طراحی شده است مناسب است .

در واقع با این برنامه می توانید اپلیکیشن هایی را که نصب کرده اید تست کنید یا اینکه بازی هایی را که دانلود کرده اید را در آخرین نسخه از اندروید بازی کنید ، این برنامه برای زمانی هایی ایده آل است که بخواهید هر از گاهی از آن استفاده کنید و برای استفاده همیشگی شما مناسب نیست .

برای شروع کار با برنامه Android Emulator  کافیست تا Google’s Android SDK را دانلود کنید و سپس برنامه SDK Manager را باز کنید بعد از آن Tools و سپس Manage AVDs را انتخاب کنید .

Android

حال باید روی کلید NEW کلیک کنید تا یک Android Virtual Device یا AVD ایجاد کنید و سپس آن را انتخاب کنید و روی کلید Start  آن کلیک کنید تا برنامه برای شما باز شود .

android_emulator_00

در بخش های آینده ادامه این مطلب را با بررسی روش های دیگر در اختیار شما قرار خواهیم داد .

منبع دنیای فناوری اطلاعات

پاسخی بگذارید