راهنمای خرید بهترین جک درب اتوماتیک پارکینگی

جک درب کنترلی پارکینگ
بهترین درب اتوماتیک پارکینگ کدام است؟

آیا شما هم به فکر خرید جک درب برقی هستید؟

در میان برند های متعدد جک های برقی دچار سردرگمی شده اید؟

نمی دانید کدام درب اتوماتیک پارکینگ برای ساختمان شما مناسب است؟

با ما در این مقاله همراه باشید تا راهنمای کاملی از خرید جک درب اتوماتیک را دریافت کنید.

 

جک درب کنترلی پارکینگ

عرض ورودی ساختمان

اولین موردی که در هنگام خرید جک باید به آن توجه کنید، ورودی ساختمان است. عرض ورودی اصلی ترین شرط تعیین نوع و وزن درب است. به علاوه ممکن است نوع ورودی شما به گونه ای باشد که امکان استفاده از درب دو لنگه یا تک لنگه را نداشته باشید، پس در وزن درب شما تاثیرگذار خواهد بود. قدرت جابجایی درب بر اساس وزن آن، یکی از اصلی ترین مشخصه های جک برقی است. به طور کلی در درب های پارکینگی دو لنگه، هر لنگه وزنی در حدود ۳۰۰-۲۵۰ کیلوگرم دارد. برای تعیین وزن درب باید به اندازه و جنس آن توجه کنید، همچنین ساخت آن نیز مهم است، مثلا درب های فرفورژه وزنی متفاوت با درب هایی دارند که تماما آهنی هستند، همچنین وزن درب هایی که در آن ها شیشه به کار رفته است نیز متفاوت می باشد.

 

جک درب کنترلی پارکینگ

جک درب ورودی پارکینگ

شرایط ساختمان

روان بودن و حرکت راحت درب، در میزان فشاری که به آن وارد می آید تاثیر گذار است، پس این نکته را هم در نظر بگیرید. شمالی یا جنوبی بودن ساختمان شما نیز تاثیر مستقیم بر انتخاب جک دارد، چون ممکن است میزان حرکت درب و جهت آن را با محدودیت مواجه کند. به علاوه اینکه نو ساز یا قدیمی بودن ساختمان شما نیز بسیار موثر است، چرا که ممکن است برای حرکت جک و قرار گیری در کنار دیوار ایجاد محدودیت کند. در نظر داشته باشید فضای ساختمان شما می تواند باعث شود که انتخاب شما بین جک ریلی یا جک بازویی تغییر کند، اگر از موتور جک ریلی استفاده می کنید باید به فضای جانبی مورد نیاز آن نیز توجه کنید، به علاوه ممکن است فضای داخل پارکینگ شما امکان استفاده از جک بازویی را ندهد.

جک درب اتوماتیک نوشهر چالوس

تعداد واحد های ساختمان

در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین المان هایی که در هنگام خرید جک باید به آن توجه کنید، تعداد واحد های یک ساختمان است، چرا که تردد از ساختمان به تعداد ساکنین و واحد های آن بستگی دارد و از ویژگی های اصلی جک تعداد دفعات حرکت آن در ساعت است. پس این المان نیز از اصلی ترین ویژگی های یک جک برقی به شمار می رود.

 

 

هزینه برای جک درب پارکینگ

جک درب کنترلی پارکینگ
جک درب اتوماتیک سیماران فراز P

قیمتی که شما برای خرید جک برقی در نظر گرفته اید نیز مورد بسیار تعیین کننده ای در انتخاب جک درب پارکینگ به شمار می رود. اگر بخواهید جک برقی تا 2 میلیون تومان خریداری کنید می توانید از بین برند ها ایرانی یا چینی مانند جک سیماران، جک سوزوکی، جک بتا و… یکی را انتخاب کنید، اگر درب اتوماتیک ایرانی خریداری می کنید باید توجه کنید که دفعات عبور باید کم و وزن درب نیز باید سبک باشد. تولید کنندگان درب اتوماتیک سوزوکی و درب اتوماتیک یال به مشتریان خود گارانتی تعویض نیز ارائه می کنند، اما دیگر برند ها «تعویض» انجام نمی دهند.

 

جک درب کنترلی پارکینگ

موتور درب اتوماتیک V2 ایتالیا

اگر این امکان برای شما وجود دارد بیشتر از این برای جک هزینه کنید، می توانید یک جک اروپایی بخرید. در میان آن ها، انواع جک برقی ایتالیایی مانند جک فک، جک وی تو یا جک بنینکا را انتخاب کنید که کیفیت بالاتری دارند. قیمت جک های ایتالیایی از حدود 3 میلیون تومان شروع می شود. اما قادرند تعداد دفعات بیشتری حرکت در روز داشته باشند، به علاوه وزن بالاتری را تحمل می کنند. در حال حاضر به دلیل نوسانات شدید ارز اختلاف قیمت جک های ایرانی و خارجی بسیار زیاد شده است.

 

شما می توانید با در نظر گرفتن المان های بالا، مناسب ترین جک برقی را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

 

 اگر نیاز به مشاوره دارید می توانید با من یا دفتر فروشگاه تماس بگیرید 

معین پاشا

همراه :09123854861     تلفن     :  01152122090


چالوس .پشت بیمارستان طالقانی

نوشهر  بعد از دزدک 

تنکابن  روبروی بازار ماهی فروشان

تگ های سایت:

 نمایندگی دوربین مداربسته ، داهوا ،هایک ویژن ،دزدگیر اماکن ،پارادوکس، کلاسیک، جک درب پارکینگ ، V2 وی تو ، پروتکو ، سیماران ،

محدوده ی کاری ما :

چالوس ،نوشهر، نمک آبرود، کلارآباد، متل قو، سلمانشهر، نشتارود ،عباس آباد، کلاردشت ،مرزن آباد، تنکابن ،رامسر ،نور، رویان ،

دوربین مداربسته چالوس ، نصب دوربین مداربسته  ،  نمایندگی فروش دوربین مداربسته ، پخش دوربین مداربسته ، نصب دزدگیر اماکن ، دوربین مداربسته داهوا ، دوربین مداربسته هایک ویژن ، دوربین مداربسته AHD , دزدگیر اماکن کلاسیک ، دزدگیر اماکن پارادوکس ، دوربین مداربسته سامسونگ ، دوربین مداربسته LG ، دوربین مداربسته وای فای ، دوربین مداربسته رو خور ، دوربین مداربسته دید در شب ، دوربین مداربسته 360 درجه وای فای ، دوربین مداربسته بیسیم ، دزدگیر اماکن بی سیم ، جک درب پارکینگ ، جک درب اتوماتیک ، بهترین دوربین مداربسته ،جک ریلی ، بهترین جک پارکینگی ،ساختمان هوشمند بی سیم ، ساخت ساختمان هوشمند با سیم ، قیمت ساختمان هوشمند ، لیست قیمت دوربین مداربسته ، قیمت جک پارکینگی ،  جک درب V2 , جک درب پارکینگ سیماران ، جک درب پارکینگ پروتکو ، شبک های کامپیوتری ، آنتن های رادیویی ، دستگاه اثر انگشت ، کنترل حضور غیاب کارمندان ، برق اضطراریUPS ,