رسمی ویندوز 8.1 بروز رسانی 1: دانلود لینک نازل شده

ویندوز 8.1 به روز رسانی 1 را از طریق به روز رسانی ویندوز در ماه آوریل اولینEnlarge pictureویندوز 8.1 به روز رسانی 1 را از طریق به روز رسانی ویندوز در ماه آوریل اولین ویندوز 8.1 به روز رسانی 1 در حال حاضر برای دانلود در دسترس است، اما مایکروسافت هنوز به طور رسمی به روز رسانی نشان می دهد، ترجیح می دهند به جای باقی می ماند کم حرف و به کاربر اجازه دریافت بسته با استفاده از انواع ترفندها.

به نظر می رسد، با این حال، که ردموند خود را به روز رسانی 1 بر روی سرور خود را منتشر کرده است و اگر چه این شرکت تا لینک دانلود در بیش نشان داد نه عمومی، بچه ها MyDigitalLife انجمن ها آنها را دیده اند و آنها را به صورت آنلاین منتشر شده است.

از آنجا که مایکروسافت در خدمت دریافت ها، این به احتمال زیاد بسته های رسمی که انتظار می رود که به کاربران در اوایل ماه آوریل از طریق به روز رسانی ویندوز ارائه می شود. البته، شما به شدت توصیه می شود تا از موجود ویندوز 8.1 نصب خود را و تنها پس از شروع به دانلود.

همانطور که می توانید برای خودتان ببینید، مایکروسافت نیز عرضه شده است چند پیش نیاز، که بدان معنی است که ویندوز 8.1 نصب موجود باید برای به روز رسانی جدید را با کمک چند تکه آماده می شود. به طور کامل به روز ویندوز 8.1 نسخه نیز مورد نیاز است، بنابراین مطمئن شوید که شما تمام rollups قبلی و تکه های مایکروسافت در چند ماه گذشته منتشر شد را نصب کنید.

به نظر می رسد بروز رسانی 1: در دسترس برای هر دو x86 و دستگاه های X64 است، بنابراین شما می توانید آن را بدون توجه به تنظیمات سیستم خود را دانلود کنید، درست قبل از گرفتن هر گونه پچ دو بار چک کنید.

مبتدی ها و کسانی که مایل به تست این لینک ها دانلود نمی شوند، توصیه می شود تا اوایل آوریل صبر کنید زمانی که مایکروسافت انتظار می رود برای راه اندازی به روز رسانی 1 از طریق به روز رسانی ویندوز و در نتیجه نصب و راه اندازی بسیار آسان تر برای همه.

به گفته افراد آشنا با این موضوع، ویندوز 8.1 به روز رسانی 1 انتظار می رود که اولین در MSDN در اوایل ماه آوریل، درست قبل از شروع BUILD 2014 کنفرانس توسعه دهنده، در حالی که مصرف کننده باید آن را در تاریخ 8 آوریل زمانی که غول نرم افزار رول از سه پچ رفع .

ویندوز 8.1 به روز رسانی 1 واضح است که به عنوان یک به روز رسانی رایگان برای تمام کاربران ویندوز 8.1 ارائه شده و به ارمغان می آورد بسیار زیادی از بهبود برای کاربران دسکتاپ.

به روز رسانی قابل توجه ترین علاوه بر این از گزینه های که به شما اجازه پین ​​برنامه های مترو به دسکتاپ و در نتیجه راه اندازی آنها را بدون باز کردن صفحه نمایش شروع شده است. این فقط آغاز یک تغییر بسیار مهم تر است که در ویندوز 9 را و اجازه می دهد تا کاربران را به اجرای برنامه های مترو سمت راست بر روی دسکتاپ، که بدان معنی است که شرکت در حال کار به مخلوط لمسی و محیط کار غیر لمسی است.

ویندوز 9 انتظار می رود که اولین در آوریل 2015، با مایکروسافت برای به اشتراک گذاشتن بیشتر در مورد این پروژه در BUILD.

پاسخی بگذارید