انتقال تصویر DVR روی گوشی موبایل دارای سیستم عامل اندروید

 

 


انتقال تصویر دی وی آر dvr بر بروی گوشی موبایل

 

در این پست تنها به آموزش راه اندازی نرم افزار مشاهده کانال های دستگاه ضبط دیجیتال dvr بر روی سیستم عامل اندروید می پردازیم. نرم افزاری که برای این اموزش در نظر گرفته شده است ZMODO می باشد البته اصول کلی آن در سایر نرم افزار ها مانند KMeye نیز مشابه می باشد.

۱- نصب نرم افزار
نسخه ای از نرم افزار را برروی مموری کارت گوشی کپی کنید. سپس از طریق file manager گوشی اقدام به نصب آن نمائید. نصب به همین سادگی خواهد بود و تنها با زدن گزینه نصب انجام خواهد گرفت.
۲- آموزش استفاده از نرم افزار
۱٫۲ – باز کردن نرم افزار
کافی است آیکون نرم افزار را در گوشی خود جستجو کرده و با زدن بر روی آن نرم افزار شروع به کار خواهد کرد. تصویر اولیه که از فضای نرم افزار خواهید دید چنین است:

صفحه اصلی نرم افزار دی وی آر بر روی گوشی موبایل

 

۲٫۲- اتصال به دستگاه
۱) ابتدا وارد گزینه Setting شوید. این گزینه معمولاً با آیکون چرخ دنده قابل مشاهده است.
۲) وقتی برای اولین بار نرم افزار را باز میکنید با گزینه NO Device, Please Add مواجه خواهید شد. این گزینه نشان می دهد که تاکنون هیچ دستگاه DVR در این گوشی set نشده است.

دستگاه دی وی آر معرفی نشده است
۳) باید گزینه Add New Device را انتخاب کنید. در این قسمت باید اطلاعات مربوط به دستگاه دی وی آر را به ترتیب وارد کنید. ابتدا یک نام دلخواه وارد کنید. آدرس آی پی IP دستگاه را بنویسید. پورت مربوط به موبایل را که در DVR انتخاب کرده بودید را در سطر مربوط به Port وارد کنید. یوزر و پسوردی را که در دستگاه دی وی آر داشتید را در دو بخش بعدی بنویسید. ممکن است تعداد کانال های دستگاه DVR و همچنین مدل کلی دستگاه نیز از شما خواسته شود که کافی است آنرا در بخش INFORMATION دستگاه دی وی آر جستجو کرده و در قسمت مربوطه وارد نمائید. سپس گزینه OK را انتخاب نمائید.

معرفی دستگاه دی وی آر به نرم افزار
۴) جهت حذف دستگاهی که قبلاً اضافه کرده بودید کافی است انگشت خود را بر روی نام آن بصورت مداوم نگه داشته تا منوی باز شونده که دارای گزینه هایی مانند Edit, Delete است را مشاهده کنید.

تغییرات در مشخصات دی وی آر dvr

۳٫۲ – پخش ویدیو
بعد از انتخاب DVR شما می توانید در صفحه اصلی تصویر کانال های مربوطه را ببینید کافی است بر روی کانال دلخواه کلیک کنید تا تصویر Full Sccreen کانال را مشاهده کنید.

انتخاب دی وی آر dvrمشاهده تصاویر دی وی آر dvr روی گوشی موبایل تلفن همراهمشاهده تصاویر دی وی آر dvr روی گوشی موبایل تلفن همراه

یکی از نقاط ضعف نرم افزار های موبایل عدم امکان دسترسی به ویدیو های قبلی موجود بر روی هارد دیسک دستگاه دی وی آر می باشد. اما امکان ضبط و تصویر برداری از روی کانال در حال پخش بر روی حافظه گوشی بصورت زنده وجود دارد.


از کلیه عزیزان درخواست می شود با احترام و رعایت قانون “حق مؤلف” یا “کپی رایت” ، تنها با ذکر منبع، اقدام به انتشار مطالب این وب سایت نمائید.

recording.ir

پاسخی بگذارید