شرکت دوربین مداربسته هایک ویژن

هایک ویژن ( HIKVISION)

شرکت هایک ویژن در سال ۲۰۰۱ با یک تیم ۲۸ نفره تاسیس شد، هدف اولیه این شرکت تولید تجهیزات دوربین مدار بسته مانند، دوربین، مرکز کنترل آنالوگ و آی پی، سوئیچ های شبکه، لنز دوربین، کابل شبکه و بسیاری دیگر از تجهیزات امنیتی می باشد. ساز و کار هوشمندانه شرکت هایک ویژن در طی سالهای اخیر باعث شد تا این شرکت به سرعت پله های رشد و ترقی را طی کند و با رشد چشمگیری خود را در رده شرکت های محبوب و پر فروش بازار صنعت نظارت تصویری معرفی نماید. رشد و پیشرفت این شرکت باعث شد تا به مدت پنج سال متوالی (سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ میلادی)، به عنوان پر فروش ترین برند دوربین مدار بسته جهان را کسب کند. لیست محصولات متنوع این شرکت چینی باعث شده است تا در هر حوزه ای راهکار امنیتی مناسب را داشته باشد. هایک ویژن با ۲۰۰۰۰ کارمند در دنیا به طور مستقیم در حال ارائه خدمت به مشتریان خود می باشد. نزدیک به ۱۰۰۰۰ نفر به عنوان تیم توسعه و تحقیق شرکت، طراحی سیستم های مختلف طبق نیاز بازار را به عهده دارند، از این حیث هیچ شرکت مدار بسته ای در دنیا وجود ندارد که یک چنین تیم طراحی بزرگ و پویایی داشته باشد.

مجموعه ما با در اختیار داشتن تنوع محصولات بالا و همچنین دارا بودن تیم حرفه ای در بخش های فروش،نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش ،توانسته است به اعتماد شما مشتریان گرامی احترام بگذارد و از همین رو خدا را شاکر هستیم که توانسته ایم کلینیک حفاظتی دامون را در صنعت تجهیزات نظارتی  به نامی قابل اطمینان تبدیل نماییم.

کلینیک حفاظتی دامون نماینده فروش محصولات هایک ویژن در چالوس و نوشهر می باشد.

 

مجموعه ای تخصصی در زمینه طراحی و ارائه راهکارهای حرفه ای ، سیستم های حفاظتی هایک ویژن می باشد.

  ارائه راهکارهای متناسب با بوجه و کاربرد تجهیزات برای مشتری یکی از اصول مشتری مداری می باشد.

خرید دوربین مداربسته و تجهیزات دوربین مداربسته به همراه کلیه لوازم جانبی دیگر را تنها از نمایندگی کلینیک حفاظتی دامون در مازندران بخواهید.

خرید دوربین مداربسته با نازلترین قیمت و مهمتر از آن با کیفیت بالا در نمایندگی هایک ویژن مازندران خریداری کنید.

ضمانت کار و جلب رضایت مشتری شعار ماست