5 سرويس DDNS رايگان براي استفاده در دوربين مداربسته

5 سرويس DDNS رايگان براي استفاده در دوربين مداربسته

5 سرويس DDNS رايگان براي استفاده در دوربين مداربسته

 اگر شما نيز براي انتقال تصاوير دوربين مداربسته مشكلي از قبيل نداشتن آي پي استاتيك يا محدود بودن ارائه آن از طرف ISP هستيد مي توانيد از اين پنج سروري رايگاني كه در زير براي شما معرفي مي كنيم استفاده نمائيد.

كاربرد اين DDNS ها براي دستگاه هاي DVR ,NVR و دوربين هاي تحت شبكه مي باشد.

DDNS مخفف جمله  dynamic domain name server ميباشد  كه به كاربران اين اجازه را مي دهد تا آي پي ها متغيير خود را به شناسه هاي ثابت تبديل كنند تا ديگر مشكلي براي ارتباط با دستگاه از راه دور را نداشته باشند.

براي استفاده از اين سرويس ها ابتدا بايد در سايت ثبت نام كرده و يك حساب كاربري ايجاد نمائيد . سپس اطلاعات مربوطه را در بخش DDNS  داخل دستگاه DVR يا NVR  و يا دوربين تحت شبكه تان وارد نمائيد تا اطلاعات شما به سرورهاي DDNS  ارسال شود و از اين پس شما بايد به IP  ثابتي كه سرور DDNS  برايتان در نظر گرفته متصل شويد تا انتقال به دستگاه شما به صورت خودكار صورت بگيرد.

1. Noip.com

پس از غير فعال شدن خدمات DynDNS  اولين سروري كه من سه سال است از آن بدون مشكل استفاده مي كنم و تا به امروز در خدماتش اختلالي به وجود نيامده همين سرويس Noip است .

پس تا دير نشده براي ثبت نام و ايجاد اكانت اقدام كنيد.

No-IP سرويس هاي خودش رو بدون Credit Card  ارائه ميكند . و از اين نظر يك حسن به حساب مي آيد

2. ChangeIP.com

اين سرويس فوق العاده رو هم وقتي كه داشتم دنبال سرويس CRM تو گوگل ميگشتم پيدا كردم و از چند جهت استفاده از اون به صرفه است كه بهتره خودتون بريد و امتحانش كنيد اما يكي از اين مزايا رو من براي شما بازگو مي كنم و اين مزيت هم اين هستش كه شما مي تونيد تا 7 زيردامنه دراين سايت ايجاد كنيد .

3. DNSExit.com

اين هم يكي از سرويس هاي رايگان براي استفاده در انتقال تصوير دوربين مداربسته است كه اگر سرويس هاي قبلي كند بودن مي توانيد از اين سرويس استفاده كنيد.

4. Afriad DDNS

سرويس رايگان Afriad  كه براي انتقال تصاوير دوربين مداربسته بر روي دستگاه هاي DVR ,NVR , IP Camera  و ساير سيستم هاي رايانه اي مي توانيد از آن استفاده كنيد.

5. Dyn

سرويس Dyn  نيز ديگر نيازي به معرفي ندارد چون خيلي از سرويس هاي DDNS  رايگان دنيا را ارائه مي دهد اما در سال 2012 دچار مشكلاتي در ارائه سرويس بود كه تا حدود در سال 2014 برطرف شده اند.

اميدوارم اين سرويس ها براي همكاران مفيد باشند و بخشي از نيازشون رو مرتفع كرده باشد .

پاسخی بگذارید