Maxidix پروکسی اسکنر

Maxidix پروکسی اسکنر

HTTP Proxy Scanner
مانند

جدید Maxidix پروکسی اسکنر یک ابزار نرم افزار رایگان است که کمک می کند تا شما را به جستجو HTTP و HTTPS سرورهای پروکسی است. این نرم افزار توصیه می شود برای کاربران، که اتصال به اینترنت کند – با استفاده از یک پروکسی سرور ممکن است آنها سرعت بخشیدن به بارگذاری صفحات وب. Maxidix پروکسی اسکنر نیز ممکن است ابزار مناسب است اگر شما می خواهید برای محافظت از حریم خصوصی خود و گشت و گذار در وب ناشناس.

رابط کاربری ساده و مفید

این برنامه بسیار زیبا و تمیز رابط چند صفحه – جستجو برای یک پروکسی سرور است هرگز به این.

مشخصات از طریق مسنجر از پراکسی یافت

همه سرورها یافت فورا در لیست مفصلی از سرور های پروکسی پیدا نمایش داده شده، بنابراین شما می توانید آنها را فورا استفاده کنید.

سریع و هوشمند اسکن الگوریتم

Maxidix پروکسی اسکنر برنامه چند رشته ای است که از تمام مزایای پردازنده های چند هسته ای مدرن است. این برنامه به سرعت از طریق لیستی از محدوده IP اجرا می شود و هوشمندانه تشخیص هر سرور های پروکسی را باز کنید.

بسته نرم افزاری از پیش تعریف شده در محدوده IP

این برنامه همراه با یک لیست بزرگ از محدوده IP متفاوت است. شما به راحتی می توانید از فایل های موجود از قبل ایجاد شده وارد لیست شبکه های. همچنین، اگر شما لیست خود را از محدوده IP، شما می توانید آن را به یک فایل برای استفاده بیشتر صادرات.

نرم افزار رایگان

Maxidix پروکسی اسکنر نرم افزار کاملا رایگان است. این مطلقا شامل هیچ ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، بدون نرم افزارهای جاسوسی، بدون ثبت نام، NO پرهای، بدون تروجان و یا دیگر نرم افزار های ناخواسته.

آخرین نسخه: 14.5.3.36 ( تاریخچه نسخه )

دانلود | 4.5 MB

بالا دانلود به طور مستقیم از این وب سایت بر روی دکمه دانلود کلیک کنید. حمایت از تلاش های توسعه ما با مثبت خود را feedback .

تصاویر:

proxy-scanner-select-ranges-preview proxy-scanner-scanning-preview proxy-scanner-results-preview

پاسخی بگذارید